Voor een heerlijke zomerse getaway hoef je echt niet ver weg, in Nederland vind je namelijk genoeg bijzondere accommodaties. Wat dacht je van een overnachting in een unieke dome in de buurt van Eindhoven? Het is de perfecte locatie voor een weekendje weg met vriendinnen, of misschien nog wel specialer: voor een bachelorette. Maak je klaar om te gaan glampen, kamperen in luxe, want hier wil jij deze zomer heen. Want wie wil er nou niet verblijven in een dome, waarvoor je kunt barbecueën met je voeten in het zand? En waar je wakker wordt met uitzicht over een meer? Dit jaar zul jij een zomerse getaway in Nederland van je bucketlist afstrepen!

Bijzonder overnachten Nederland
Slapen in een dome

Overnachten bij Glamping Blessed

De naam van deze bijzonder mooie Glamping verklapt het al een beetje. Bij Glamping Blessed ben je namelijk gezegend met alles wat je nodig hebt om te genieten. Ten eerste door de fijne sfeer die er hangt. Bijvoorbeeld alleen al door de relaxte achtergrondmuziek die door de speakers overal te horen is, maar ook door de knusse aankleding van de domes. Het ultieme vakantiegevoel heb je bij Glamping Blessed dan ook direct te pakken. 

Ten tweede verblijf je in een onwijs ontspannen locatie aan het Aquabest-meer in Best, nabij Eindhoven. Op een mooie zomerse dag is het natuurlijk helemaal top dat je op het zandstrand kunt liggen met een cocktail in je hand. Je hoeft trouwens niet ver weg om een maaltijd klaar te maken. Bestel vooraf het barbecue pakket of neem een kijkje bij de naastgelegen Beachclub Sunrise. Ideaal!

De voorzieningen bij Glamping Blessed

De glamping bestaat uit zo’n 15 luxe domes, waarvan 10 domes geschikt zijn voor 4 personen, 4 domes voor 6 personen en 1 dome voor 8 personen. Het zijn allemaal losse eenpersoonsbedden waarvan er twee aan elkaar zijn geschoven. Om toch een beetje privacy te hebben zijn de bedden per tweetal van elkaar gescheiden. Bij de dome vind je voorzieningen zoals een barbecue, kledingrek, plaids, koelkast, bekers, borden en bestek. 

In het midden van de glamping staat een overdekte openbare ruimte waar je kunt relaxen. Deze grenst aan het zandstrand, dus wanneer de zon te heet is kun je snel en makkelijk de schaduw opzoeken onder de tarp. Op het terrein is één locatie waar je de toiletten en douches vindt. Beide zijn heel schoon en mooi ingericht. 

Wat kost een overnachting bij Glamping Blessed?

De prijs van een overnachting in een dome bij Glamping Blessed is gebaseerd op de grote van de dome die je boekt:

  • 4-persoons dome – vanaf €240,- per nacht;
  • 6-persoons dome – vanaf €360,- per nacht;
  • 8-persoons dome – vanaf €480,- per nacht.

Wil je je verblijf extra comfortabel maken? Dan kun je de volgende extra’s bijboeken: ontbijt à €13,95 per persoon en een barbecue pakket à €24,50 per persoon. Bekijk de beschikbare data online en boek de beste dome-deal!

Glamping Nederland
Ontbijt Glamping Blessed
Dome overnachting

Nog meer redenen voor een verblijf bij Glamping Blessed?

We kunnen niet voorstellen dat je niet onder de indruk bent van deze fantastische locatie nabij Eindhoven. Maar moeten we je toch nog overtuigen om een zomerse getaway in Nederland te boeken, dan zijn dit onze redenen om te verblijven bij Glamping Blessed:

  • Je kunt een all-in arrangement boeken waarbij je een uitgebreid barbecue-pakket (inclusief kolen) en volledig verzorgd ontbijt ontvangt. De ontbijtbox wordt ‘s ochtends vers bereid door de naastgelegen Beachclub Sunrise; 
  • Er is een privé zandstrand voor de gasten van de domes;
  • Je kan vanuit Glamping Blessed heerlijk wandelen, wakeboarden of waterskiën en zelfs een uitstapje maken naar de lichtstad Eindhoven.

Combineer je verblijf met een bezoek aan Eindhoven

Zoals we al schreven is Glamping Blessed dicht gelegen bij de stad Eindhoven. Een sfeervolle stad waar wij graag komen omdat je er niet alleen goed kunt winkelen, maar ook omdat je er een aantal toffe bezienswaardigheden en unieke hotspots hebt. Benieuwd naar wat je er kunt doen? Dat is zijn onze leukste tips voor een dagje Eindhoven!

Unieke overnachtingen in Nederland

Deel dit bericht

Hi!

Hi!

Wij zijn Lois en Naomi, de twee avontuurlijke reizigers van Travander. Vanuit onze missie let's travel and wander zijn wij altijd op zoek naar ongerepte, authentieke plekjes en nieuwe ervaringen. Op Travander delen wij al onze persoonlijke reisverhalen, fijne herinneringen en handige reistips.

Volg ons ook online voor je dagelijkse dosis reisinspiratie!

Volg ons op social media

Recente blogposts